Hakkımızda

İş hayatında; özellikle günümüzün rekabetçi koşullarında işinizi geliştirmenin zorluklarını bunları aşabilmek için en etkin kaynaklara ve çözümlere ulaşmanın yolunu biliyoruz. İşte bu ayrıcalığı daha iyi hissedebilmeniz için; siz değerli esnafımıza özel bir site hazırlandı. Tamamen kullanıcı dostu mantığıyla hazırlanan Reklamdio gücünü adından alarak işletmelerin gerek duyabileceği, ticari pazar ve iş dünyasını barındıracak şekilde tasarlandı. Hakkımızda, internet teknolojilerinden ve internet site çalışmalarınızdan verim alabilmeniz için gerekli olan bütün bilgi, sistem ve gereksinimler bünyemizde bulunmaktadır.

Başta küçük ve orta boy işletmeler olmak üzere ticari kesimin bilgi edinmesine; ticaretine pazar payına ve tanıtımına katkı sağlıyoruz. Güncel konuların ve firma hizmetlerinin paylaşıldığı; yol gösterici sitemiz işletmeniz için bir kılavuz rolü üstlenmektedir. İş geliştirme aşamasında üzerimize düşen görevin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Neden Rekabet Edemiyoruz?

Günümüzün yoğunlaşan rekabet koşulları kuruluş ve müşterileri arasında kurulan olumlu ilişkileri üstünlük sağlayıcı önemli bir faktör olarak ortaya çıkarmaktadır. Belki de, sağlıklı ve uzun dönemli müşteri ilişkileri kuruluşların önemli rekabet aracı olabilecektir. Teknolojik gelişmeler ve diğer uygulamalar kısa sürede taklit edilmekte ve bu durum rekabet üstünlüğünü uzun dönemde koruyamamaktadır.

Kuruluşun, uzun ve zahmetli uğraşları sonucunda oluşturduğu müşteri ilişkilerinin ise taklit edilmesi zor ve maliyetli olabilmektedir. Bu durum gelecekte rekabetin yoğun bir biçimde müşteri ilişkileri üzerinde olacağının bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Türkiye’de şirketler için reklam listeleri sağlıyor; aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken müşterilerin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ülke genelinde güvenilir firmalar tarafından düzenlenen; spam içermeyen reklam sayfaları sunan online reklam portalı olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Neden Reklamdio Ortamında Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için: Tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz. Bu bir yüklenici perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir.

Neye ihtiyacınız olursa olsun aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için: Türkiye reklam rehberinde yeni başlayanlar; küçük ve köklü şirketlerden oluşan tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin, ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle işletmelerin, ürün ve hizmet hakkında listelenmelerini sağlamak; dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

Ayrıca online arama yapanlara mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu; öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş reklam listeleri sunuyoruz.

Reklam Banner